wtorek, 21 sierpnia 2012

Księga gości na puzzlach

Doskonała alternatywa dla zwykłej księgi gości. Pomysł jest prosty każdy z gości wypisuje swoje życzenia na osobnym kawałku puzzla. W ten sposób wspólnie z rodziną można stworzyć wyjątkową pamiątkę, a później układamy puzzle w całość i wieszamy na ścianie :)

źródło:www.google.com
www.etsy.com

3 komentarze:

 1. Gdzie można zamówić takie puzzle? :) ~ Paulina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety w Polsce ciężko jest znaleźć takie drewniane puzzle (przynajmniej ja jeszcze nie spotkałam takiej firmy która oferuje tego typu produkty) można popytać u producentów drewnianych zabawek ale wątpię aby na jedno zamówienie wykonali takie puzzle.
   Jeśli jesteś zdeterminowana i w stanie zapłacić każdą cenę to na Etsy są zagraniczne firmy które specjalizują się w tym:
   http://www.etsy.com/shop/BellaPuzzlesToo
   http://www.etsy.com/listing/56933164/custom-20-piece-wedding-guest-book?ref=sr_gallery_9&ga_search_query=puzzle+guest+book&ga_view_type=gallery&ga_ship_to=PL&ga_search_type=all&ga_facet=puzzle+guest+book
   http://www.etsy.com/listing/119283922/set-of-24-wood-puzzle-pieces-wedding?ref=shop_home_active
   http://www.etsy.com/shop/PuzzleGuestBooks?ref=seller_info
   http://www.etsy.com/shop/WallWoodworks?ref=seller_info

   jeśli puzzle nie muszą być drewniane to polecam zajrzeć do punktów fotograficznych, teraz prawie każdy punkt foto ma usługę puzzle. popytaj może mają jakiś próbnik grubości, ja w tamtym roku na prezent zamawiałam puzzle ze zdjęciem właśnie z takiego punktu i wyglądały super, były dosyć grube i wyglądały jak prawdziwe puzzle
   http://www.empikfoto.pl/oferta,puzzle.html

   Usuń